Ahoj,připravili jsme pro Vás inzertní stránku.

Budete-li chtít u nás inzerovat, zasílejte nám inzerci na adresu info@kynologicky-servis.cz a my inzerát vložíme.Inzerát není zpoplatněn a po 30 dnech dojde k jeho smazání. Budete-li si přát inzerát nechat dále v platnosti, je nutné zaslat informační mail před vypršením lhůty, že inzerát zůstává stále aktuální a přejete si vývěsní dobu prodloužit.

Inzerát bude akceptován jen do velikosti čtyř řádků s možností umístění jedné fotografie.

Těšíme se na Vaše inzeráty. Tým KS.

Inzertní kategorie:
  • Prodej psů
  • Prodej - ostatní (pomůcky, oblečení, apod.)
  • Koupím psa
  • Koupím - ostatní (pomůcky, oblečení, apod.)
 

 
Prodej psů

Americký pitbulteriér - štěňata po špičkových rodičích - zdravotně i povah. prověřených (16 let chovu + 4 vlastní generace...). Štěňata jsou perspektivní pro sport, chov a jako bezkonkurenční společník (vhodné k dětem) - dvě 4-měsíční kompletně vakcinovaná a odčervená. Psi z naší CHS mají genetické předpoklady pro povahu, výkon a zdraví žádoucí u APBT - hledáte-li kvalitu, budete spokojeni! Vážným zájemcům rádi bližší informace a umožníme os. prohlídku. Kontakty: tel.                608 359 159        , pitbullmorava@seznam.cz, www. pitbul. eu/anathema .

 

 
Prodej psů
 
 Irský teriér - Chovatelská stanice Principessa rosso nabízí krásná štěňátka irského teriéra  
 s PP (5 fenek) s přepokladem  výborného exteriéru i povahy, po výstavně úspěšných rodičích: matka Cini Terkark (výborná, r.CAC), otec Spitfire v. Koudenhoven (výborný, CAJC, CAC, CACIB, BOB, VSV). Jedná se o lovecké plemeno středního vzrůstu vhodné do bytu, na zahradu i pro myslivost. Typické vlastnosti: temperament, oddanost, vynikající vztah k rodině a dětem. Budou odčervená, tetovaná a vakcinovaná. Kupní smlouva + kompletní dietologické a veterinární poradenství první rok zdarma. K odběru od září. Návštěvy srdečně vítáme. Tel:               724 957 441          
 

 
 
Daruji temperamentní fenku křížence Rhodéského ridgebacka s Labradorem, stáří 1 rok.
Je menší a celkově subtilnější  než čistý ridgeback.Je poslušná a velmi milá, absolvuje pravidelný výcvik a vede si dobře. Ráda ji daruji někomu se vztahem ke psům, ideálně bez malých dětí či staršího pejska.
Fenka se jmenuje Petty. Ve třech měsících prodělala zlomeninu levé zadní nohy. Po úspěšné operaci nohu používá, bez problémů chodí i běhá, noha je však v koleni neohebná.

Tel: 605733767
 

 
Prodej psů
 
CHS Psi Mysteria přijímá záznamy na štěňata francouzký ovčák - beauceron. Černá s pálením i harlekýn! Zahraniční krytí, matka JCH, otec ICH. Oba
rodiče kyčle i lokty 0/0. Předci IPO3. Předpokladáme mohutnou stavbou těla,
syté pálení, hustou a dlouhou srst a s perfektní povahu! Prioritou je pro
nás výborné zdraví, nekonfliktní a sebevědomá povaha se zájem o práci a
typický vzhled. www.psi.mysteria.cz 604756721.

Prodej psů
 
Prodám štěně - celočernou fenku NO s PP z pracovní linie. Oba rodiče IPO3,RTG 0/0,1.tř.chovu. 
Bližší info nawebu: www.jitrnihvezda.wz.cz, tel. 737921890, mail: kos.ev@seznam.cz.

 
 
Daruji do dobrých rukou 7-letého psa APBT. Milý, poslušný, dobrý hlídač. 
Zvyklý v bytě i venku. Více informací na tel.: 725124017